Almere

Audax Renewables – Kees-Jan Bus
Bijzonder JIJ – Mariska Kloppenburg
Breedveld & Schröder – Hans Marsé
CONTRAST – Anna Casemier
Gemeente Almere – Burgemeester Hein van der Loo
Politie Flevoland – Ben Nassir Bouayad
Recruit a Student – Remco Breet
SenS Online Solutions – Robin Sluijter
USG Professionals – Anna Catharina Ashouwer
VEBE – Meindert Romkes
Windesheim – Hasib Moukaddim
Yanmar – Samir Laoukili
Zorggroep Almere – Jannie Riteco
Zorggroep Almere – Bas Bonhof

Amsterdam

ABN AMRO Bank – Ton van Nimwegen
Accenture – Rob Knigge
Accor – Erwin van der Graaf
Allen & Overy – Monique Pennings
Amstelring het Hoge Heem – Rita Braam
Amvest – Heleen Aarts
APG – Olliver Trouw
Atos Netherlands B.V. – Rob Jobben
Avanade – Guido van Beuningen
B&T – Hans van Willegen
BDO – Albert-Jan Knol, Rik Pronk en Jeroen Brak
BNP Paribas – Hugo Peek
Clifford Chance – Robert Smit
Cushman & Wakefield – Annelou de Groot
De Nederlandsche Bank – Jildau Piena
Deloitte – Dagmar Enklaar/Gera Hamer
DEPT® – Jeanette Kerssens
DHL Express Nederland – Yvo Adriaansen
DHM Advies, proces- en projectmanagement – Bart Henzen
DLA Piper Nederland – Lex Oosterling
Effectory – Sander van Gelderen
ERIKS Nederland BV – Eelco de Graaf
Eviden – Laura Nuhaan
EY – Saskia van der Zande
Feenstra – Vincent Stuip
Gartner Consulting – Michel van Buitenen
Gemeente Amsterdam – Sofyan Mbarki
Greenberg Traurug, LLP – Herald Jongen
GVB – Paul Carstens
Holiday Inn Express Amsterdam – North Riverside – Maaz Awan
Hotel Casa Amsterdam – Jeroen Diepeveen
InWork Techniek – Cindy Bosch
JCDecaux – Hannelore Majoor
Johan Cruijff ArenA – Tanja Dik
Kennedy Van der Laan – Joost Linnemann
Kondor Wessels Amsterdam – Bart Mostermans
Koninklijke Visio – Annelies Versteegden
KPMG – Manon de Groot
Liberty Global – Pauline van Rossum
Lieven de Key – Karin Verdooren
Loyens & Loeff – Patrick van Oppen
Manpower Group – Andre Secrest
Mastercard – Jan-Willem van der Schoot
Mazars – nog onbekend
Microsoft – Anna van den Breemer
Mind Work Productions – nog onbekend
MOJO Concerts – Ruben Brouwer
Nationale Postcode Loterij – Jonne Arnoldussen
NautaDutilh – Sijmen Vrolijk
Nestlé – Nikki Adamo
Oaklins – Frederik van der Schoot
OLYX BV – Dick Möhlmann
Rabobank Amstel & Vecht – Ugur Pekdemir
Rabobank Amsterdam – Erik Versnel
Samsung Climate Solutions – Wim Vangeenberghe
SeederDeBoer – nog onbekend
Stadgenoot – Jolanda Donderwinkel
Stadsdeel Amsterdam Noord – Brahim Abid en Yassmine el Ksaihi
Stek Advocaten – Herman Wamelink
Stichting Cordaan – Ingrid Leijendekker
Futurewhiz (Squla, Studira, StudyGo, scoyo) – Jeroen Munk
Turner and Townsend – Nanne Hurts
UWV – Johanna Hirscher
Van Wijnen Amsterdam – Frank Alberts
Vattenfall – Cindy Kroon
Wieden+Kennedy Amsterdam – Jaime Tan
Woningstichting Rochdale – Jolina Kragtwijk
Ymere – Erik Gerritsen

Arnhem

Arriva – Johan Dekker
Cito – Arthur Weijers
The Economic Board – Jan van Dellen
EY Arnhem – Robin Arts
Gemeente Arnhem – Paul Smeulders en Bob Roelofs
Heutink Productie Partners – Tobias van Benthem
Introdans – Marieke van ’t Hoff
KplusV – Hendrik van der Meulen
KuiperGroep – Stephan Lap en Bob Winters
Musis en Stadstheater – Hans Verbugt
Nationaal Programma Arnhem-Oost – Monaïm Benda
OHRA – Maaike van Beijsterveldt
Pleyade – John Olde Olthof
Royal Fassin – Jeroen van Esseveld
Scalabor – Rinke Wiegers

Breda

Amphia – Robert Wagenmakers, Anneke Borst, Dominique de Lange en Christianne Lennards
Arriva – Jan Pieter Been
Bosch Powertools B.V. – Jean-Paul Meeuwissen
Bouwbedrijf Vrolijk – Lars Paantjens
Dazure – Indra Frishert en Odette Bakker
Geluk Groep – Hans van Hees
Gemeente Breda – Arjen van Drunen
Lamb Weston – Stephan van Kuik
Revant Revalidatie Centrum – Wouter Vreeman en Luikje van der Dussen
REWIN West-Brabant – Stephanie ter Borg
Saint Gobain – Mark van Houten
Surplus – Monique Miseré en Anthonie Maranus
Think Yellow – Bob Geerards en Stoffel Geerards
Van Tilburg-Bastianen – Ralph Hoefman

Delft

Duwo – Barend Kuenen
Exact – Paul Ramakers
Fox-IT – Harmen Dikkers
Gemeente Delft – Joëlle Gooijer
Hoogheemraadschap Delfland – Pieter van Foreest en Petra de Jongh
Rollema – nog onbekend
TopDESK – nog onbekend
TU Delft – Paulien Herder en Caspar Chorus
Vidomes – Jacco Maan
Westcord Arsenaal – nog onbekend
Woonbron Delft – Linda Schalkwijk

Den Bosch

BrabantWonen  – Minko de Weerd
CWS – Harri Smit
Floryn – Marijn van Aerle en Gion van den Bogaert
Gemeente Den Bosch – Rick Vermin
HEYDAY – Gitta Schatorjé
ilionx – Annemiek van Beeck
Malmberg – John Nouwens
Michelin – Alex Verhoeve
Provincie Noord-Brabant – Guido Derks
Springbok Agency – Pieter Meijer
Team Rockstars IT – Bart Nijskens
Van Wijnen Rosmalen – Anton Troeijen
Woonstichting JOOST – Marieke Vossen
Zayaz – Simone van Raak en Gwen Hofland
ZICHT – Remco Baten

Den Haag

BarentsKrans – Jeffrey Koenecke
Blue10 – Marcel Duijvestijn
CAK – Man Ying Chan & Gwendel Kusters
CBR – Bob van Graft
De Onderzoeksraad voor Veiligheid – Carol Verheij
Dienst van het Koninklijk Huis – Britt van den Berg
Dunea – Wim Drossaert
Dyflexis – Matthijs van den Ende
Haag Wonen – Anne Margreet Kremer
Haga Ziekenhuis – Peter van der Meer
Huawei Nederland – Gert-Jan van Eck
ICTU – Wiekpje Maljer
iHUB – Lieke van Domburg
Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) – Roelof Triemstra
Ipse de Bruggen – Hanno Brandsema
Koninklijke Bibliotheek – Martijn Kleppe
La Gro Geelkerken – Pieter van Deurzen
Madurodam – Sander Gielen
Middin – Niels Jansen
Ministerie van Algemene Zaken – Stephan Schrover
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties – nog onbekend
Ministerie van Buitenlandse Zaken – Paul van den IJssel
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat – Hillie Beentjes
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid – nog onbekend
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport – nog onbekend
MN services – Martijn Scholten
Netive – Eric Noorlander
NN – Gerard van Rooijen
Parnasia – Harold Rijper
Pels Rijcken – Sandra van Heukelom-Verhage
Staedion – Femke Sybrandi
TUI – nog onbekend
Van Ameyde – Pascal Dijkens
Voerman International – nog onbekend

Eindhoven

BDO Eindhoven – Barry Post
Brainport Development – Paul van Nunen
Ergon – Yvonne van Mierlo
GGD Brabant-Zuidoost – Thieu Smeets
GoodHabitz – Sander Kok
Máxima MC – Carlijn de Ruijter
NXP – Maarten Dirkzwager
Samen voor Eindhoven – Paul Ypigna
Shimano Europe B.V. – Maarten Horbach
Simac -Maartje van Schagen
Trudo – nog onbekend
Vitalis – Inge Fleischeuer
Woonbedrijf – Roy Beijnsberger
Woonstichting ’thuis – Jeroen Weijers

Enschede 

Apollo Tyres – Martijn ter Haar
De Woonplaats – Rixt Wibiër
Gemeente Enschede – Burgemeester Roelof Bleker
Mazars – Joost Reefhuis
Mitsubishi – Martijn Huuskes
Ons Huis – Yolanda Winkelhorst
Van Wijnen Eibergen – Marleen Mokkink

Friesland

Alliade – Loes Kater en Elze Vonk
Arriva – Jacob Dijkstra
Bentacera – Ronald de Jong
BVNG – Jasper van der Heijden
BV Sport – Johan van der Kooi
De Beer en Zwarts – Richard Zwarts
Elkien – Chantal Droste
Fellini – Mathieu Faber
Firda – Nynke Beintema
Gemeente Leeuwarden – Burgemeester Sybrand Buma en Hein Kuiken
Gemeente Smallingerland – Pieter van der Zwan
GZZ Fryslan – Arron Bell
Kijlstra Ambulancezorg – Sietze Kijlstra
Leenstra – Taco Mulder
MCL – Patrick Vink
Meester Schilders Friesland – Menno Boelens
Ministerie van Defensie, Vliegbasis Leeuwarden – Johan van Deventer
Noorderbreedte Revalidatie – Martin Kirchner
OVO fryslân noord – Folkert Bangma
P. de Vries Installatietechnieken – Jeroen van der Geest
Politie Nederland, team Leeuwarden – Klaas Dunnink
Post-Plaza – Herman Schreuder
PuurICT – Peter Kok
Rabobank – Durk Mous
Royal Koopmans – Bas Dolman
Schouwburg De Lawei – Elly van der Goot
Van der Heide – Thealize Roorda
Van Vuuren – Dennis Gijsman
Van Wijnen Gorredijk – Willem Haaisma
Van Wijnen Heerenveen – Niels van der Woude
VDL Smart Spaces – Ietze van der Meer
Wetterskip Fryslân – Monique Plantinga
WoonFriesland – Sigrid Hoekstra
YFK – Eva van Leeuwen

Groningen

BDO Groningen – Ronald van der Laan
Bout Advocaten – Bertil Westers
Gemeente Groningen – Burgemeester Koen Schuiling en Wethouder Carine Bloemhoff
BVNG – Canan Asilioglu
Century Autogroep – Erik Meems
DUO – Harmen Harmsma
Gasunie – Helmie Botter
Groningen Seaports – Cas König
Hollandse Nieuwe – nog onbekend
Lefier – Pieter Witzenburg
NOM – Dina Boonstra
Noordhoff – Anneke Blok
Norsk Hydro – nog onbekend
theFactor.e – Ronald Schipper
Trebbe Bouw BV – René Middelburg
van Wijnen Groningen – Arnoud Gils
VOYS – Stella Tsoutsouri en Evert Jan de Groot
YFK – Heleen Ploeg

Helmond 

AAE – Manon Pijnenburg
Compaen – Joost Lobée
Elkerliek Ziekenhuis – Lisa Behrendt
Gemeente Helmond – Elly Blanksma
ORO Zorg – Mirjam Kräwinkel
Senzer – Marion van Limpt
Vlisco – Perry Oosting
Woonpartners Helmond – Bas Sievers

Kennemerland

Albert Heijn Vos – Masha Vos
Conexxion Openbaar Vervoer –  Frank van den Berge
Digital Realty – Vincent in ’t Veld
Gemeente Haarlem – Burgemeester Jos Wienen
Gemeente Haarlemmermeer –  Charif El Idrissi
Gemeente Velsen – Jeroen Verwoort
Guidon Groep – Pauline Pipping ‑ van der Storm
Headfirst Group – Marion van Happen
Hero Kindercentra – nog onbekend
KUUK Groen BV – nog onbekend
Marcel’s Green Soap – Marcel Belt
Nelson Schoenen – Paul Neelissen
Pré Wonen – Sabrina Franken
Provincie Noord Holland – Dennis Dezdar
Regional Jet Center B.V. – Olaf Hoftijzer
SADC – Eva Klein Schiphorst
Spaarne Gasthuis – Marten Kroese, Leon Aarts en Daphne Thijssen
Teylers Museum – Marije Kool
Velison Wonen – Chris Pettersson
Zorg en Zekerheid – Susanne Rutten
Zorgbalans – WimJan Egtberts

Leiden

Activite – nog onbekend
Arriva – Annemarie Hoogeveen
Burgy – nog onbekend
Gemeente Leiden – Abdelhaq Jermoumi
Inzowijs – Edwin Bijsterveld
Jora Vision – Jan Maarten de Raad
Leiden&Partners – Mincke Pijpers
Marente – Anne Leemhuis
Maxlead – Maurice Kaan
Morgens – Petra van Zeeland
Topaz – nog onbekend
VINU – nog onbekend

Lelystad

Admi Account – Nathalie Bulo
AGORA Theater – Richard Wijnveldt
ASF Fisher – Taeke Wirl
BAM Materieel – Karin de Valk
Coloriet – Joost Meijs
Lelystad Airport – Jan Eerkens
Politie Lelystad – Joanneke Schmidt
Provincie Flevoland – Baukje Kramer
SPECTO Aerospace – Jeroen Mast
Triade Vitree – Louise Voorhorst
Van Wijnen Lelystad – Michiel Terpstra
Waterschap Zuiderzeeland – Eline Huiting

Nijmegen

Bovemij – Hans Coffeng, Linn Musters en Ageeth Bakker
Include Industries – Ilko Bosman
Malderburch – Mike Bruggeman
Omroep Gelderland – Sandrina Hadderingh
Papierfabriek EKI – Chantal Peters
Politie Gelderland-Zuid – Jeroen Schwarte
Veiligheidsregio Gelderland-Zuid – Michiel van Dalen
De Waalboog – Rita Arts
ZZG Groep – Angela Jansen

Rotterdam

A. de Jong Foundation – Albert de Jong
Aafje – Guy Buck
ADP – Harriette Hofman-Klos
AKD NV – Carlos Pita Cao
Aon – Jochem Kort
Centrum voor Dienstverlening – Inez Basten
Coca Cola Europacific Partners Nederland BV – Chantal Wouters
Croonwolter&dros – Pieter van Hooijdonk
DAAN – Jeroen van Kooij
De Nederlandse zorg bemiddelaar bv – Susan van Tilburg
doen’r B.V. – Levi Reuhman
DSW – Jako Papac
Dupi – Stijn Bakkeren
Eneco – Karen De Lathouder
ERA Contour – Job van Zomeren en Jurgen Weerdenburg
Esri – Mariëlle den Elsen
Euro Caps Holding B.V – Nils Clement
Excelsior – Daan Bovenberg
EY – Theodoor Huiskes
Facilicom Foundation (Incluzio) – Roxana Asmus
Fakton Holding bv – Anne van Eldonk
Frankenlandgroep – Els Nauta
Gemeente Maassluis –  Sjoerd Kuiper en Denise Mulder-Solleveld
Gemeente Rotterdam –  Said Kasmi, Robbert Simons,
Achbar Faouzi Achbar en Tim Versnel
Giesbers Installatie Groep – Mark Korsten
gro-up Staf en services B.V. – Anouk Hoenderkamp
Havenbedrijf Rotterdam – René de Vries
Havensteder – Heleen Latooij en Titi van der Poel
HDI Global Specialty SE – Faisal Setoe
HefGroep en KindeRdam – Guilherme Carinhoza da Graça en Bianca Fokker
Hefwonen – Tatjana Karelse
Heijmans – Lonneke Zuidwijk
Houthoff Buruma – nog onbekend
Humankind – Laura Rietvelt
Intermax – Sander Winthagen
JEX – Matthijs Nagel
Kinderopvang Mundo – Alicia van der Klei
Koninklijke Vopak N.V. – Rik van Hal
Leyten Vastgoed Ontwikkeling B.V. – Allard Leijten
Mazars – Guido Andeweg
Parnassia Groep – Bas Molijn en Laura van Goor
Ploum – Anton van den Heuvel
Rabobank Rotterdam – Judith Cok
RET NV – Linda Boot
Sana Commerce EMEA B.V. – Michelle Huising
Smits Vastgoedzorg – René van der Bijl
Stedin Groep Services B.V. – Leonie Bestebroer
Stichting Humanitas – Merel van Maren
TCR – Janine Slootmaekers
The Safety Network – Berthil van den Poll
Theater Zuidplein – Emmelien Matthijsse
VORM Holding B.V. – Guido Voermans
Woonbron – André Hammink
Woonstad Rotterdam – Michael de Waal

Tilburg

Aces Direct –  Sven van Boxtel
CurTec – Bart van Berkel
Gemeente Tilbug – Yusuf Çelik en Maarten van Asten
Heerkens van Bavel Bouw – Dennis Krol
Het Laar – Lonneke de Haan
Interpolis – Uco Vegter
Libéma – nog onbekend
LiveWall – Frits Mahovic
Swietelsky Rail Benelux – Niek Lentink
TBV Wonen – Paul Kouijzer
Tribe Security – Boris van der Horst
Van de Sanden Schoonmaakdiensten – Joep van de Sanden
Van Geloven – Jan Aaltzen Linde

Utrecht

Achmea Zeist – Arthur van der Wal
AEF – Tiddo Folmer
BAM – Ruud Joosten
BNNVARA – Lonneke van der Zee
Capgemini – Jeannine Peek
Domino’s – Misja Vroom
Dura Vermeer Infra Regio Midden – Paul Bleijenberg
EDSN – Vijai Hoeblal
Equans – Iris van der Harst
FNV – Mariska Razoux Schultz
GGD Utrecht – Job Zwaal
GPI Tanks & Process Equipment – Arno Rodenburg
ICM – Erik Smithuis
ilionx – Pascal Peer
Improven – Jan Bosman
Incentro – Arianne Landheer
Ingram Micro – Eric Segers
Jaarbeurs – Jeroen van Hooff
Jacobs Douwe Egberts – Kenneth Timmermans
MarketResponse – Theo van der Steen
Medux – Arjan Terpstra
McCoy & Partners – Tom van den Berg
Nobian – Marco Waas
Omroep Max – Maud Dolhain
Ordina – Robert Gangelhof
PGGM – Caroline Dautzenberg
PO-raad – Sanne Scholten
Pon Porsche – Sjoerd Teertstra
Portaal – Frits Cambier van Nooten
Sneleentaxi – Sven Braam
Springer Media – Paul Emons
Stadsschouwburg – Ivette van Ooijen
Stater – Jonnes Bouma
The Onemeeting Company, La Vie Meeting Center Utrecht – Stephan Gort
Veiligheidsregio Utrecht – Jaap Donker
Vermaat – Mireille Wichgers
Visma | Raet – Gerard Schiebroek
VodafoneZiggo – Anne Hustinx

Zaanstad

De Orkaan – Merel Kan
Equans Infra & Energie – Erwin Beishuizen
Gemeente Zaanstad – Burgemeester Jan Hamming, Stephanie Onclin en Natasja Groothuismink
Justitieel Complex Zaanstad – Mark van Reeven
Parteon – Monique Kwaak
PHG Vastgoedonderhoud BV – Peter de Jager
Politie Zaandijk – Sherwin Tjin-Asjoe
Stichting Evean Zorg – Merel Ligthart en Jessica Zwart
TABS Holland – Sanne Hettema
Tate & Lyle – Debbie Beerendonk
Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland – Saskia van den Broek
Zuiver Interior Group – Gertjan Joosten

Zuid-Limburg

Acaleph Opleiding Training en Adviezen B.V. – Joey Nijsten
Alpheios – Annemieke Meijer
APG Heerlen – Hannie Bovens
Arriva – Michiel Cusell
Boels – René Olsthoorn
Commaxx Group – Bert Peels
Dynafix (Dynagroup) – Ron Kamps
Equans – Ronald Hoenen
EY – Richard Pluymakers
Fibrant – Nadine Marchal
Gemeente Heerlen – Roel Wever en Jordy Clemens
Gemeente Kerkrade – John Roland
Haan Industrial Service – Mart Braun
Humankind – Claire van der Velden
Ilionx – Don Spronck
LIOF – Jeroen Walraven
Medtronic Heerlen – Wiel Bloemen
Mondi – Kim Lieckens
Provincie Limburg – Alexander Pregled
Rabobank Zuid-Oost – Monique Luijten
Weller – Barry Braeken
Wonen Zuid – Ramon Testroote
WSP Parkstad – Fred Dijk

Speciale dank aan JP 1886 in Zaandam, Move Amsterdam, NIBC en Van der Valk Stein-Urmond voor het mogen gebruiken van hun locaties op donderdag 6 juni.

Blijf op de hoogte

Wil je op de hoogte blijven van alle laatste ontwikkelingen rondom JINC en JINC Baas van Morgen? Volg ons dan op LinkedIn en Instagram of schrijf je in voor onze nieuwsbrief.