Contact

Heb je vragen of wil je iets voorleggen aan JINC? Neem dan contact op met ons hoofdkantoor of met een van onze regionale vestigingen.

JINC Landelijk

Postjesweg 1 (gebouw Het Sieraad, 1.28)
1057 DT Amsterdam
E algemeen: info@jinc.nl
E administratief/financieel: administratie@jinc.nl

JINC Amsterdam

Postjesweg 1 (gebouw Het Sieraad, 3.20)
1057 DT Amsterdam
T 020 506 37 80
E amsterdam@jinc.nl

JINC Arnhem/Nijmegen

Van Oldebarneveldtstraat 119
6827 AM Arnhem
T 026 79 11 301
E arnhem@jinc.nl

JINC Breda

Leuvenaarstraat 91
4811 VJ Breda
T 076 799 62 50
E breda@jinc.nl

JINC Delft

Professor Snijdersstraat 2
2628 RA Delft
T 015 799 8171
E delft@jinc.nl

JINC Enschede

Van Oldebarneveldtstraat 119
6827 AM Arnhem
T 026 79 11 301
E enschede@jinc.nl

JINC Flevoland

Rentmeesterstraat 46 H-K
1315 JS Almere
T 036 760 76 60
E flevoland@jinc.nl

JINC Friesland

Fonteinland 7 b
8913 CZ Leeuwarden
T 058 760 01 33
E friesland@jinc.nl

JINC Groningen

Westerkade 15-3
9718 AS Groningen
T 050 799 6060
E groningen@jinc.nl

JINC Haaglanden

Burgemeester van Karnebeeklaan 6a
2585 BB Den Haag
T 070 209 23 00
E denhaag@jinc.nl

JINC Kennemerland

Oudeweg 115
2031 CC Haarlem
T 023 760 11 20
E kennemerland@jinc.nl

JINC Leiden

Willem de Zwijgerlaan 2A
2316 GB Leiden
T 071 799 91 61
E leiden@jinc.nl

JINC Oost-Brabant

Boomstraat 131
5038 GP Tilburg
T 073 760 1860
E oostbrabant@jinc.nl

JINC Rotterdam - Rijnmond

Maashaven Zuidzijde 2
3081 AE Rotterdam
T 010 760 07 10
E rotterdam@jinc.nl

JINC Tilburg

Boomstraat 131
5038 GP Tilburg
T 013 799 71 01
E tilburg@jinc.nl

JINC Utrecht

Maliesingel 39-40
3581 BK Utrecht
T 030 760 08 40
E utrecht@jinc.nl

JINC Zaanstad

Postjesweg 1 (gebouw Het Sieraad, 3.20)
1057 DT Amsterdam
T 075 207 12 00
E zaanstad@jinc.nl

JINC Zuid-Limburg

Carbon6 – K207
Kloosterweg 1, 6412 CN Heerlen
T 045 7991130
E zuid-limburg@jinc.nl