JINC Hoofdkantoor

Derkinderenstraat 106
1061 VX Amsterdam
T 020 506 37 80
E algemeen: info@jinc.nl
E administratief/financieel: administratie@jinc.nl

JINC Amsterdam

Derkinderenstraat 106
1061 VX Amsterdam
T 020 506 37 80
E amsterdam@jinc.nl

JINC Arnhem

Oude Kraan 72
6811 LL Arnhem
T 026 79 11 301
E arnhem@jinc.nl

JINC Breda

Gasthuisvelden 11
4811 VX Breda
T 076 799 62 52
E breda@jinc.nl

JINC Delft

Professor Snijdersstraat 2
2628 RA Delft
T 015 799 8171
E delft@jinc.nl

JINC Flevoland

Rentmeesterstraat 46 H-K
1315 JS Almere
T 036 760 76 60
E flevoland@jinc.nl

JINC Groningen

Oosterweg 62
9724CK Groningen
T 050-7996060
E groningen@jinc.nl

JINC Haaglanden

Buitenom 19
2512 XA Den Haag
T 070 209 23 00
E denhaag@jinc.nl

JINC Kennemerland

Derkinderenstraat 106
1061 VX Amsterdam
T 023 760 11 20
E kennemerland@jinc.nl

JINC Leeuwarden

Westersingel 4
8913 CK Leeuwarden
T 058 760 01 33
E leeuwarden@jinc.nl

JINC Leiden

Buitenom 19
2512 XA Den Haag
T 070 209 23 00
E leiden@jinc.nl

JINC Rotterdam - Rijnmond

Maashaven Zuidzijde 2
3081 AE Rotterdam
T 010 760 07 10
E rotterdam@jinc.nl

JINC Oost-Brabant

Stationsplein 14
5211 AP ’s-Hertogenbosch
T 073 760 18 60
E brabant@jinc.nl

JINC Tilburg

Boomstraat 131
5038 GP Tilburg
T 013 799 71 01
E tilburg@jinc.nl

JINC Utrecht

Maliesingel 39-40
3581 BK Utrecht
T 030 760 08 40
E utrecht@jinc.nl

JINC Zaanstad

Derkinderenstraat 106
1061 VX Amsterdam
T 075 207 12 00
E lboot@jinc.nl

JINC Zuid-Limburg

Carbon6 – K207
Kloosterweg 1, 6412 CN Heerlen
T 045 7991130
E zuid-limburg@jinc.nl

Je kunt ook onderstaand formulier invullen, dan nemen we snel contact met je op!

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.