Amsterdam – 2 juni 2022

ABN AMRO – Klaas Ariaans
Accenture – Nicole van Det
Adjust – Guido Winnink
Adyen – Ingo Uytdehaage
Allen & Overy – Katinka Middelkoop
Amsterdam Data Collective – Marcel van Wersch
Amvest – Heleen Aarts
BDO – René Nelis
BNP Paribas – Geert Lippens
Brandweer Amsterdam – Alfred van Dijk
Clifford Chance – Robert Smit
Continu – Ramses Peppinck
Cordaan – Annemiek Hendriks
Cushman & Wakefield – Jeroen Lokerse
De Nederlandsche Bank – Nicole Stolk
Dentsu – Mark van Dijk
DHL Expres – Ronald Leunisse
Eden Hotels – Leon Dijkstra
Gemeente Amsterdam – Marjolein Moorman
GVB – Richard Leurs
Informed Group – Jeroen Jansen
InWork – Wouter Maas
JINC – Daniël Roos
KPMG – Caroline Tervoort-Visser
Loyens & Loeff – Patrick van Oppen
Manpower – Jochem van Dinther
Nationale Postcode Loterij – Dorine Manson
Nestlé – Nikki Adamo
Novartis – Rick Henderik
OCI – Maud de Vries
Octas – Jan van Dijk
Odgers Berndtson – Pieter Ebeling
Pantar – Lex de Boer
Pathé – Jacques Hoendervangers/ Ellen Möller
Port of Amsterdam – Dorine Bosman
Rabobank Amstelveen – Ugur Pekdemir
Rabobank Amsterdam – Erik Versnel
ROCTOP – Marco Meiland
Sanquin – Chantal van den Berg
SeederdeBoer – Robine Veen
Stadsdeel Zuid-Oost – Tanja Jadnanansing
Stromma – Carola Hoekstra
Transavia – Marcel de Nooijer
Turner&Townsend – Luke Bartolo
Van Gogh Museum – Rob Groot
Van Lanschot Kempen – Richard Bruens
Van Wijnen – Sjoerd Pronk
Waternet – Bea de Buisonjé
Wessanen – Han van Nieuwland
Woonstichting Lieven de Key – Lidy van der Schaft
WRTS – Tijntje Louwers
Zorginstituut Nederland – Sjaak Wijma

Breda – 2 juni 2022

Amphia Ziekenhuis – Christianne Lennards + 4 collega’s
Avans Hoge school – Philippe Raets (1 juni)
Bosch Power Tools – Jean-Paul Meeuwissen
Chassé Theater – Melvin Reinen
Curio – Rob Neutelings
Dazure – Odette Bakker
Dazure – Indra Frishert
Gemeente Breda – wethouder onderwijs
Gemeente Breda – Boaz Adank
Kober kinderopvang – Maudy Hylkema
Kweekers – Lars Hoppenbrouwers
Lamb Weston – Marc Schroeder
Laurentius – Jessie Bekkers
MANA bedrijfswagens – Fred van der Heijden
Nederlandse Bouw Unie – Severine Blok
Nederlandse Bouw Unie – Jan Voesenek
Perfetti van Melle – Koert van de Pest
Royal Cosun – Hans Meeuwis
Scania – Frank Pero
STRND – Marijn van Dijke
Surplus – Anton van Mansum
Surplus – Anthonie Maranus
Van Dijnsen Installatietechniek en Beveiligingen – Rob de Lepper
Van Dijnsen Installatietechniek en Beveiligingen – Erik Lips
Van Tilburg-Bastianen – Fred Starkenburg
Van Tilburg-Bastianen – Ralph Hoefman
Van Wijnen – Peter Riemers
Van Wijnen – Marlijn Lodewijks
Winters Bouw en Ontwikkeling – Michiel Stevens
Yielder Group – Herwin van der Kamp

Delft – 2 juni 2022

Delfluent Services – Boris Neefjes
Exact – Paul Ramakars
FOX IT – Inge Bryan
Gemeente Delft – Bas Vollebregt
Hordijk Verpakkingen – Sander de Jager
Hordijk Verpakkingen – Wiggeman Roodzandt
Pieter van Foreest – Petra de Jongh
Reinier de Graaf – Carina Hilders
Reinier de Graaf – Remy Kleijn
TOPdesk – Rik Prins
TU Delft – Rob Mudde
Woonbron Delft – Zakaria El-Khetbati
Zuid-Hollands Landschap – Michiel Houtzagers

Flevoland – 2 juni 2022

Admi Account – Nathalie Bulo
Agora Theater – Richard Wijnveldt
Almere City – ntb
ASG – Susanne Olivier
Athlon – Jean-Pierre Vissers
CML – Barry Porsius
Coloriet – Aukje Reinders
Feenstra – Wilbert Burger
Gemeente Almere – Roelie Bosch
Gemeente Lelystad – Madelon van Noort
Gemeente Lelystad – Mieke Baltus
KernGezond – Chris Bruijn
Mainenergie – Kees-Jan
Provincie Flevoland – ntb
Rabobank Almere – Wouter Stevens
Recruit a Student – Remco Breet
Sens Marketing – Robin Sluijter
Stad en Natuur – Liesbeth Bronkhorst
SteigerB – Hans Hijsmans
Triade Vitree – Paul van der Linde
Ultimum – Rodrigo Soto
Uretek – Sandra ter Huurne
Waterschap Zuiderzeeland – Wouter Slob

Friesland – 2 juni 2022

Arriva – nnb
BV Sport – Johan van der Kooi
Elkien – Chantal Droste
Europrovyl – Joost Coolegem
Fellini – Mathieu Faber
Friese Poort – Nynke Beintema
Friesland Campina – Gerhard Pool
Gemeente Leeuwarden – Sybrand Buma
Groenleven – Ewoud Helmhout
Kijlstra Personenvervoer – Sytse Kijlstra
MCL – Patrick Vink
Noorderbreedte – Martin Kirchner
Oreel – Sytse Oreel
OVO fryslan noord – Folkert Bangma
Proloog – Arjette de Pre
PuurICT – Peter Kok
Rabobank – Durk Mous
Tryater – Tatiana Pratley
Van Wijnen – Roelof Faber
Wetterskip Fryslan – Otto van der Galiën
WoonFriesland – Sigrid Hoekstra
YFK – Heleen Ploeg

Groningen – 2 juni 2022

Arriva Touring – Emile Posthumus
Bos Incasso – Maurits Colly
Century Autogroep – Erik Meems
Devhouse spindle – Rosien van Toor
Gasunie – Bart Jan Hoevers
Gemeente Groningen – Carine Bloemhoff
LAVG Gerechtsdeurwaarders – Henk Bos
Lefier – Tom Timmermans
McDonald’s Sontplein & Westerhaven – Sander Nie
MCS BV – Wouter Bronsema
Nijestee – Carla Terhell
SKSG – Renate Renkema
UMCG Centrum van revalidatie – Ronald Stevens
Voys – Annemiek Doornbos
Wensink Automotive – Laurens Stigter

Haaglanden – 2 juni 2022

2Samen – Zoë Kwint
Aethon – Ad Verwijs
ANP – Martijn Bennis
Bird & Bird
CAK – Marije Wolsink
Gracious – Zakaria Amlal
Huawei – Gert-Jan van Eck
HVP Zorg – Tugba Kaya
KB Nationale Bibliotheek – Geertrui Verbraak
Leeuwendaal – Douwe Wijbenga
MKB Nederland – Jacco Vonhof
Middin – Emmeke van Eersel
Middin – Rob van Putten
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties – Mark de Boer
Ministerie van Defensie – Boudewijn Boots
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat – Hillie Beentjes
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid – Stan Kaatee
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport – Abigail Norville
MN – Ralf Rikze
Naïf Natural Skincare – Jochem Hes
NN Group – Janet Stuijt
Saffier – Annemiek Overboom
SVO vakopleiding food – Rinus de Rijder
TNO – Marco Schuringa
TotalEnergies – Marja Versleijen
Van Ameyde – Jan-Michiel Cillessen
Veiligheidsregio Haaglanden – Martin Evers
Veneco – Wilbert Nederpelt
World Forum The Hague
Xtra
Zorggroep Oldael – Marcel Verboom

Kennemerland – 2 juni 2022

Coöperatieve Rabobank Haarlem-IJmond – Jerry Notenboom
Gemeente Beverwijk – Burgemeester Martijn Smit
SBB Bouwen en Ontwikkelen – Jeroen Marsman

Leiden – 2 juni 2022

ActiVite – Annemijn van Hemel
Buik en Van der Horst – Barbara ter Kuile
Hogeschool Leiden – Angelien Sanderman
Hoogheemraadschap van Rijnland – Frank Hoevenaars
Johnson & Johnson – Hanneke Schuitemaker
Leiden & Partners – Martijn Bulthuis
Leidse Instrumentenmakersschool – Stef Vink
Marente – Anne Leemhuis
Maxlead – Erik Jan Rijenga
MBO Rijnland – Otto Jelsma
Topaz – Edwin Kalbfleisch
Zorg en Zekerheid – Ton van Houten

Oost-Brabant – 2 juni 2022

AON – n.t.b.
Arriva – Hanneke Teeuws of Jan-Pieter
Ennatuurlijk – Ernst Japikse en Suzanne Sweerman
Ergon – Yvonne van Mierlo
Gemeente Eindhoven – n.t.b.
Gemeente ’s-Hertogenbosch – n.t.b.
Hazenberg Bouw – Christoffel de Rouw
NXP – Jean Schreurs
Politie Oost-Brabant – Manon van Rosmalen
Shimano Europe – Marc van Rooij
Tarkett – Ernst van de Weerd
Trudo – Theo van Kroonenburg
WeenerXL – Rudy Slegers
Woonbedrijf – Ingrid de Boer
Woonstichting JOOST – Rob Dekker
Woonstichting ’thuis – Luc Severijnen
Zayaz – Simone van Raak

Rotterdam-Rijnmond – 2 juni 2022

Aafje
ADP – Daniël Kram
AKD – Mark Tater
Albeda MBO – Gyzlene Zeroual-Kramer
Antes/Parnassia Groep – Carla Hagestein
AON – Marc van Nuland
Baas BV – Pieter Elzinga
CED – Karin Korstanje
CGI – Wilco Riemersma
Coca Cola – Nico Orie
CroonWolter&Dros – Angela van Rijn
CVD – Inez Basten
Deloitte (Foundation) – nnb
DSW – Aad de Groot
Dunavast – Aart Jan Verdoold
Era Contour – (2 bazen)
Eriks BV – Sofie Cammers
EY – Inghwa Hengefeld
Facilicom Foundation – Eric Otto
Feenstra – Wilbert Burger
Gemeente Rotterdam – Inger Seits
Gemeente Rotterdam – hoofdsecretaris
Gemeente Vlaardingen – Jacky Silos
GGN – John Nootenboom
Groosman – Theo Peekstok
Havensteder
HDI Global Specialty – Faisal Setoe
HefGroep & KindeRdam
Helloprint – Hans Scheffer
Humankind – Pepijn Djelan
Intermax – Ludo Baauw of Sander Winthagen
iO (voorheen We are you) – Jorg Verweij
JEX – Jeroen van Rossum
Kooijman Autar Notarissen – Aniel Autar
Laurens – nnb
Mammoet – Ferry Lupescu
Maritiem Museum – Chris Opgenoort
Mazars Foundation Rotterdam
Middin – Michel Damhuis
Muehlhan – Philippe Pfeiffer
Nauta Dutilh – Petra Zijp
Peuter & Co
Ploum – Rutger Ploum
Politie Rotterdam – Yvonne Hondema
Rabobank Rotterdam – Ilse Overwater
Robeco Foundation – Lamber Korsten
Rotterdam Partners – Wilbert Lek
Rotterdam The Hague Airport – Desiree Breedveld
Royal Haskoning DHV – Anton van der Sanden
Sana Commerce – Jeroen Kuppens
Smits Vastgoed
Stedin – Trudy Onland
Stichting Humanitas – Joost Zielstra
SWK – Blerim Mustafa
Theater Zuidplein – Emmelien Matthijsse
Verwater Group B.V.
Vopak (WeConnect Foundation) – Mathilde de Winter
Waterweg Wonen
Woonbron – Hans Böse
Woonplus
Woonstad – Miriam Hoekstra-Van der Deen
Zadkine MBO – Alice Stam

Tilburg – 2 juni 2022

Aces Direct – Sven van Boxtel
Beekse Bergen – Rens Willemsen
BOM (Brabantse Ontwikkelings Maatschappij) – Birgit van Dijk-Van de Reijt
CZ – Joep de Groot & Karel Stolper
Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis – Anita Wydoodt
Freshheads – Wout Withagen
Gemeente Tilburg – Rik Grashoff
Interpolis – Jurgen Surstedt
PauwR – Dennis van de Ven
Rabobank Tilburg en omstreken – Lilian Damen – Evers
Smartwares Group – Erik Raphael
Swietelsky Rail Benelux B.V. – Edwin Huisman
TBV Wonen – Paul Kouijzer
Van Geloven – Jan Aaltzen Linde

Utrecht – 2 juni 2022

Bol.com – Bouke Taphoorn
CapGemini – Annet Harmsen
Centric – Johan Taams
Domino’s Pizza – Misja Vroom
Eenhoorn Meeting Center Amersfoort – Maarten Geurtse
FNV – Bas van Weegberg
Food2Smile – Miriam Bouwens
Friesland Campina – Peter Beemsterboer
Gemeente Amersfoort – Willem-Jan Stegeman
Gemeente Utrecht – Anke Klein of Eelco Eerenberg
GPI Tanks – Arno Rodenburg
Improven – Jan Bosman
Jacobs Douwe Egberts – John Brands
Koninklijke BAM Groep – Joost Nelis
Koninklijke BAM Groep – Frans den Houter
LKCA – Sanne Scholten
Lomans – Jaap de Lange
Mensely – Yvette Scheffer
Ministerie van Defensie – Mario Verbeek
Nidos – Tanno Klijn
PGGM – Edwin Velzel
Rabobank Utrecht – Bas Douw
Spoorwegmuseum – Nicole Kuppens
Stadsschouwburg – Joost Kok
Stater – Mario Menheere
Triodos Bank – Pauline Bieringa
UMCU – Remco van Lunteren
Visma | Raet – Gerard Schiebroek
VodafoneZiggo – Marcel de Groot
VolkerWessels Telecom – Arjan ten Hove

Zaanstad – 2 juni 2022

Evean – Sandra Oud
Gemeente Zaanstad – Jan Hamming
Gemeente Zaanstad – Natasja Groothuismink
Politie Zaanstad – Sherwin Tjin-Ansjoe
Pontmeyer – Maaike van Klei

Zuid-Limburg – 1 juni 2022

Accenture – Babs van Ballegooie
Adelante – Yvette van Horn
APG – Jan Nijland
Arriva – Arjan Wiering
AZL – Monique Sueters
Boels – Jan Piet Valk
Covestro – Aukje Doornbos
DSM – Edith Schippers
DynaGroup – Mireille Bonten-Voragen
EQUANS – Burney Kreugel
Gemeente Heerlen – Jordy Clemens
Gemeente Kerkrade – Jo Schlangen
Gemeente Landgraaf – Richard de Boer
Gemeente Maastricht – Bert Jongen
Gemeente Meerssen – Wim Kemp
Humankind – Claire van der Velden
Medtronic – Emile Piters
OCI Nitrogen – Gert-Jan de Geus
Parkstad Limburg Theaters – Bas Schoonderwoerd
Provincie Limburg – Diederik Timmer
Rabobank Zuid-Limburg – Pascal Vandermeulen
RSM – Leo van Wersch
Theater aan het Vrijthof – Brigitte van Eck

Eigenlijk zou JINC Baas van Morgen plaatsvinden op 27 januari 2022; de derde donderdag van januari is traditioneel de vaste datum voor het event. Vanwege de beperkende coronamaatregelen die toen golden, besloten de meeste vestigingen de dag echter vooruit te schuiven.

In Arnhem en in het grootste deel van Kennemerland werd JINC Baas van Morgen al wel op 27 januari gehouden. Hier deden toen de volgende bazen mee:

Arnhem – 27 januari 2022

Arriva – Andre Cnossen
Arriva – Jieskje Hollander
Attent – Harduine Velmans
Cito – Jacqueline Visser
Menzis – Dirk Jan Sloots
Musis & Stadstheater – Hans Verbugt
Nobian – Peter de Haan
OHRA – Bianca Knispel
Omroep Gelderland – Sandrina Hadderingh
Pleyade – Floor de Vroome
Politie regio Arnhem – Naomi Hoekstra
Provincie Gelderland – Peter Kerris
Rabobank regio Arnhem – Astrid Huitink
Rabobank regio Arnhem – Arjen de Jong
Rabobank regio Arnhem – Ellen Verhoeven
Scalabor – Marcel Hielkema
VBI – Herre Elsinga
WSP – Eric van den Broek

Kennemerland – 27 januari 2022

Haarlem
Jos Wienen – Burgemeester Haarlem
Gelmer Leibbrandt – Koninklijke Joh. Enschedé
Joost van der Burght – MEO
Marc de Beyer, Marije Kool – Teylers Museum
Carolien Koning – Zorggroep Reinalda
Paul Stork – Frans Hals Museum

Beverwijk
Peter van Barneveld – Rode Kruis Ziekenhuis Beverwijk
Robert Hellings – ITQ
Niels van Ginneken – van Lith Bouw
Jeroen Marsman – SBB ontwikkelen en bouwen

Haarlemmermeer
Frits Lely – Van Wijnen
Maro Dedel – Dero Groep
John Moors – Bouwgroep Horsman & Co
Bernd de Jonge – Fluor
Jeroen Mennink – Ymere

Velsen
Anke Huntjens – Pré Wonen
Paulina Logchies – Logchies

Tekengebied 1jincweb

JINC Baas van Morgen

Tijdens JINC Baas van Morgen ervaren ruim 450 kinderen hoe het is om de baas te zijn.